Dział: PERSONALIA

Dodano: Styczeń 09, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nie żyje Wojciech Boratyński. "W poniedziałek miał zacząć pracę w WP.pl"

Nie żyje Wojciech Boratyński, były dziennikarz m.in. "Super Expressu", Radia Zet, Polsatu. Miał zacząć pracę w Wirtualnej Polsce (screen: facebook.com/wboratynski)

Wojciech Boratyński nie żyje. Pracował m.in. w "Super Expressie", Radiu ZET i Polsat News. Miał 34 lata.

Jak napisał na Twitterze Piotr Mieśnik, redaktor naczelny Wirtualnej Polski: "Wojtek w poniedziałek miał rozpocząć pracę jako wydawca w Wirtualnej Polski". Nie są znane powody śmierci dziennikarza.

W "Super Expressie" Boratyński zajmował się tematyką ekonomiczną w dziale SuperBiznes, przez jakiś czas wydawał też stronę główną portalu Se.pl.

Jego koledzy z "SE" napisali: "Zapamiętaliśmy Wojtka jako człowieka nieszablonowego, pełnego wielu nietuzinkowych pomysłów, ale też niezwykle kompetentnego i pełnego zdrowej pasji. Mimo młodego wieku był dziennikarzem w starym stylu - w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Lubił drążyć temat, poznać różne opinie, sprawdzić informację w kilku źródłach".

(MAT, 09.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.