Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 06, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jarosław Szubrycht i Leszek Gnoiński z audycjami w Antyradiu

Jarosław Szubrycht będzie prowadził audycję "Wszystko w sam raz" (fot. materiały prasowe)

Jarosław Szubrycht i Leszek Gnoiński dołączają do zespołu Antyradia i poprowadzą autorskie audycje.

Leszek Gnoiński będzie gospodarzem audycji "Rockolekcje" o historii muzyki rockowej w Polsce. Program nadawany będzie w piątki po 22 i powtarzany w soboty po 16. Gnoiński na początku lat dwutysięcznych prowadził autorską audycję muzyczną w Radiu 94, które w 2005 roku przekształciło się w Antyradio.

Jarosław Szubrycht będzie miał godzinny program popularnonaukowy "Wszystko w sam raz" z udziałem ekspertów. Programu słuchać będzie można w piątki po 23, a powtórek w niedziele o 20, kiedy zastąpi "Płytę tygodnia" Marcina Bąkiewicza. Szubrycht publikuje w "Gazecie Wyborczej", jest redaktorem naczelnym magazynu "GaMa".

Nowością w ramówce Antyradia będzie też audycja Tomasza Kasprzyka "Blok z wielkiej płyty" (w dni powszednie o 14.40, w soboty od 17 do 18) o najważniejszych albumach w historii muzyki rockowej.

(KOZ, 06.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.