Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 04, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Screen Network będzie wyświetlał alerty RCB na swoich ekranach reklamowych

(screen Youtube.com/Screen Network)

Od początku br. alerty RCB nie będą pojawiały się jedynie w telefonach komórkowych, ale będę też w przestrzeni miejskiej, na ekranach reklamowych na terenie całej Polski.

Dzięki współpracy między firmą Screen Network a Rządowym Centrum Bezpieczeństwa osoby znajdujące się na terenie zagrożonym przykładowo złą jakością powietrza czy niebezpiecznymi warunkami pogodowymi, będą informowane o tym poprzez ekrany należące do spółki. Sieć 20 tys. ekranów firmy wykorzystuje geolokalizację, dzięki czemu ostrzeżenia będą wyświetlane jedynie na terenie faktycznie nim objętym. Damian Rezner, dyrektor operacyjny Screen Network, wyjaśnił, że jest to kolejny krok, "aby cyfrowe ekrany reklamowe stanowiły część miejskiej tkanki, służyły mieszkańcom". Firma będzie udostępniała swoje ekrany nieodpłatnie.

(KAP, 04.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.