Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 29, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Robert Bernatowicz nie będzie już prezenterem Polsat News

Robert Bernatowicz był prowadzącym m.in. "Wydarzenia wieczorne" i "Raport" (screen: YouTube/Telewizja Superstacja)

Robert Bernatowicz nie będzie już prezenterem programów Polsat News. W tej roli występował od początku nadawania stacji, od czerwca 2008 roku.

Z informacji "Presserwisu" wynika, że Bernatowicz nie będzie prowadził programów w Polsat News, ale ma współpracować ze stacją. O szczegółach nie chce mówić. Dorota Gawryluk, dyrektorka pionu informacji i publicystyki Polsatu, nie odpowiedziała na pytanie o dalszą współpracę z Bernatowiczem.

Jak informowaliśmy, Robert Bernatowicz od 1 stycznia będzie związany z należącym do Interii (Grupa Polsat Plus) serwisem GeekWeek. Z Polsat News do Interii przeszli wcześniej m.in. Wojciech Szeląg i Przemysław Białkowski.

Robert Bernatowicz w Polsat News był gospodarzem m.in. "Nowego dnia”, "Biznes Informacji", "Wydarzeń wieczornych" oraz "Raportu". Okazjonalnie prowadził główne "Wydarzenia". W Polsat News 2 był z kolei gospodarzem m.in. "WidziMiSię" i "Zoomu na giełdę". Pracował też w TV Biznes, Polsat Biznes i Radiu Zet.

(MNIE, 29.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.