Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 08, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Przemysław Białkowski z przechodzi z Polsat News do Interii

Przemysław Białkowski pracował w Polsat News od 2009 roku (fot. materiały prasowe)

Dziennikarz i prezenter telewizyjny Przemysław Białkowski pokieruje nowo utworzonym działem Innowacje w Interii (Grupa Polsat-Interia). 

W strukturach nowo utworzonego działu Innowacje są serwisy: Zielona Interia i Geekweek, który w ramach synergii z Grupą Polsat Plus jest w portfolio Grupy Interia. Nowy serwis zostanie wzmocniony treściowo i operacyjnie przez redakcje nowych technologii Interii i Menway.

– Dział Innowacji to połączenie dwóch obszarów przyszłości - ekologii i technologii. Moim zadaniem jest koordynowanie pracy dziennikarzy, którzy piszą w kilku serwisach tematycznych Grupy Interia. Od ekologii i nowych technologii, przez gadżety po ciekawostki naukowe – mówi Przemysław Białkowski dyrektor działu Innowacje w Grupie Interia.

Przemysław Białkowski pracował w Polsat News od 2009 roku. Najpierw był reporterem w Katowicach, a w 2013 roku przeszedł do centrali stacji w Warszawie i zaczął prowadzić programy, m.in. "Wydarzenia" i "Nowy dzień".

Według danych Mediapanelu stronę główną Interia.pl w sierpniu odwiedziło 5,33 mln użytkowników. 

(BAE, 08.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.