Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 22, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN 24 dostępny szerzej. Powodem zainteresowanie lex TVN i sprawą obrony mediów

Poranek TVN 24 widzowie TTV mogą oglądać od wtorku (fot. Paweł Wodzyński/East News)

TVN Grupa Discovery poinformowała, że w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie widzów lex TVN, sprawą obrony niezależności i wolności mediów oraz aktualną sytuacją w kraju i na świecie postanowiła udostępnić TVN24 szerszej widowni.

Do końca stycznia 2022 roku dostęp do TVN 24 bez dodatkowych opłat będą mieli użytkownicy wszystkich pakietów płatnych w serwisie Player. Także operatorzy telewizji kablowo-satelitarnej będą mieli możliwość dodatkowego, czasowego włączenia kanału abonentom pakietów płatnych, w których kanał TVN 24 dotychczas nie był dostępny. 

Wybrane pozycje TVN 24 - z pasma "Wstajesz i wiesz" - są udostępniane od wtorku w naziemnym kanale TTV - w dni powszednie od 5.55 do 10, a w weekendy między 7 a 9 rano. TTV, w przeciwieństwie do TVN 24, dostępny jest drogą naziemną.

Dziś zasięg techniczny TVN 24 wynosi 62 proc., a TTV - dzięki emisji naziemnej -  dociera do 99 proc. gospodarstw domowych w Polsce (identyczny zasięg ma większość kanałów naziemnych, w tym również TVP Info).

Tym samym widzowie telewizji naziemnej rano mogą oglądać program trzech głównych polskich kanałów informacyjnych. Od czerwca 2009 roku "Nowy dzień z Polsat News" pokazuje główny Polsat (obecnie w godz. 6-8.40). Drogą naziemną nadawany jest TVP Info.

(BAE, KOZ, 22.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.