Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 20, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Prowadzący "Klub Trójki" felietonistą portalu Do Rzeczy

Tomasz Zapert prowadzi też poniedziałkowe wydania "Klubu Trójki" na antenie Programu III Polskiego Radia (fot. Facebook.com/tomasz.zapert)

Tomasz Zapert od stycznia będzie stałym felietonistą portalu Dorzeczy.pl. Od listopada jest prowadzącym poniedziałkowe wydania "Klubu Trójki" na antenie Programu III Polskiego Radia. 

Felietony regularnie będzie pisać od początku przyszłego roku, ale pierwszy ukazał się już w ten piątek. - Tematyka "Z półdystansu" dotyczy sportu lub kultury. Umówiliśmy się, że nie dotykam się polityki - mówi autor.

Tomasz Zapert jest dziennikarzem i krytykiem literackim z prawie 30-letnim stażem. Współpracował m.in. z "Expressem Wieczornym", "Życiem", "Rzeczpospolitą", "Magazynem Literackim Książki", "Do Rzeczy", serwisem Tygodnik.tvp.pl i innymi tytułami. Od 2017 roku wraz z Krzysztofem Masłoniem prowadzi audycję literacką "Poczytnik" na antenie Polskiego Radia 24.

(MAC, 20.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.