Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 16, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Justyna Kowalczyk i Mariusz Czerkawski wśród ekspertów Eurosportu na igrzyska w Pekinie

Zimowe Igrzyska Olimpijskie będą odbywały się w dniach od 4 do 20 lutego (fot. Pixabay.com)

Dwukrotna mistrzyni olimpijska w biegach narciarskich Justyna Kowalczyk i były zawodnik NHL Mariusz Czerkawski znaleźli się w ekipie Eurosportu obsługującej Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie.

W czasie igrzysk ze stacją będą współpracowali także: skoczkini narciarska Magdalena Pałasz, skoczkowie Jakub Kot, Krzysztof Biegun i Wojciech Topór, wicemistrz olimpijski w biathlonie Tomasz Sikora oraz srebrna medalistka olimpijska w łyżwiarstwie szybkim Katarzyna Woźniak.

Eksperci będą pojawiać się w studiu, analizować igrzyska w kanałach i na platformach TVN Grupa Discovery, ale też komentować wybrane starty. Z kolei zawody w skokach narciarskich skomentują wieloletni dziennikarze Eurosportu Marek Rudziński i Igor Błachut, którzy będą częścią ekipy stacji w Pekinie.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie będą odbywały się w dniach od 4 do 20 lutego. Całość zmagań pokażą w Polsce platformy TVN Grupa Discovery. Sublicencję na emisję wybranych transmisji w kanałach otwartych ma TVP.

(MNIE, 16.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.