Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 10, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W Radiu 357 ruszają dziś świąteczne licytacje Kuby Strzyczkowskiego

Licytacje odbędą się 10, 17 i 23 grudnia (fot. materiały prasowe)

Radio 357 - podobnie jak kiedyś Trójka - rozpoczyna świąteczne licytacje prowadzone na antenie przez Kubę Strzyczkowskiego. Pierwsza zorganizowana zostanie już dziś.

Licytacje odbędą się w dwa kolejne piątki 10 i 17 grudnia oraz w czwartek 23 grudnia. Przebieg i finały aukcji zaplanowano między godz. 16 a 19. Akcja nawiązuje do prowadzonych przez lata podobnych aukcji na antenie radiowej Trójki. Wtedy też pierwsze skrzypce odgrywał Kuba Strzyczkowski.   

Przedmioty wystawiane na aukcje ujawniane będą co tydzień. Dziś do wylicytowania mają być: obraz "Nowe Kontinuum" autorstwa Krzysztofa Syrucia (znanego jako Proembrion), szachownica z pionami i możliwość rozegrania partii ze zdobywcą Pucharu Świata Janem Krzysztofem Dudą, winylowa płyta "Vienna" Ultravox z 1980 z autografem Midge'a Ure'a, podwójne zaproszenie na walentynkowy koncert Pawła Domagały w Warszawie, prywatny spektakl "Kosmos" w Teatrze Małego Widza oraz udział w Piosence Przyjaciół Pewnej Ryby 2022. 

Nowością tegoroczną są aukcje na Allegro Charytatywnie.

Cała kwota zebrana podczas świątecznej akcji zostanie przeznaczona na zapewnienie pomocy psychologicznej dzieciom i młodzieży w trudnej sytuacji w Polsce i Syrii.

W zeszłym roku podczas aukcji charytatywnej prowadzonej na antenie Radia 357 przez Kubę Strzyczkowskiego zebrano 278 tys. zł. Strzyczkowski świąteczne licytacje prowadził wcześniej w Programie III Polskiego Radia.

(KOZ, 10.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.