Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 07, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP pokaże Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich

TVP utraciła prawa do większości zawodów Pucharu Świata w skokach (fot. Pixabay.com)

TVP Sport będzie transmitował Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich, w którym występują zawodnicy z zaplecza kadry.

W dniach 10-12 grudnia stacja pokaże zawody z Vikersund. Będzie to drugi weekend tegorocznych rozgrywek Pucharu Kontynentalnego.

Marek Szkolnikowski, szef TVP Sport, nie chciał odpowiedzieć na nasze pytania o Puchar Kontynentalny, odsyłając do biura prasowego. Do zamknięcia wydania "Presserwisu" nie otrzymaliśmy jednak odpowiedzi, czy TVP będzie pokazywała wszystkie zawody tego cyklu, czy tylko wybrane. 

Przypomnijmy, że TVP utraciła prawa do większości konkursów Pucharu Świata w skokach. Te przejął TVN. Telewizji Polskiej pozostały tylko pojedyncze konkursy, np. w Wiśle. "Domem skoków narciarskich była, jest i będzie Telewizja Polska. Sytuacja z tego sezonu jest tymczasową polityczną fanaberią. Kibicom życzę cierpliwości, spokoju i zaufania. Wiemy co robimy, wszystko pod kontrolą" - napisał Szkolnikowski na Twitterze.

(MNIE, 07.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.