Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 06, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Joanna Komolka rezygnuje z funkcji szefowej informacji Radia Zet i wraca do TVN 24

Joanna Komolka będzie szefową poznańskiego oddziału TVN 24 (fot. materiały prasowe)

Z Radia Zet odchodzi dyrektorka informacji Joanna Komolka - ustalił Press.pl. Dziennikarka po prawie sześciu latach wraca do TVN 24.

Z naszych informacji wynika, że Joanna Komolka będzie szefową poznańskiego oddziału TVN 24. Pracę tam rozpocznie jeszcze w grudniu.

Joanna Komolka dyrektorką informacji Radia Zet została w listopadzie 2020 roku, zastępując na tym stanowisku Katarzynę Kawkę. Do zespołu rozgłośni natomiast dołączyła jeszcze w 2016 roku. Była reporterką, producentką, wydawczynią, jak również prowadzącą weekendowe wydania "Gościa Radia Zet".

Wcześniej - od 2002 roku - Joanna Komolka pracowała jako reporterka i producentka w TVN 24 - najpierw w oddziale w Poznaniu, a następnie w Warszawie.

Nie wiadomo jeszcze, kto w Radiu Zet obejmie stanowisko dyrektora informacji. - Obecnie trwa rekrutacja na nowego szefa działu informacji Radia Zet - informuje Michał Aleksandrowicz, p.o. rzecznik prasowy Eurozetu. Do czasu ogłoszenia jego nazwiska redakcją newsową kieruje Paweł Truszczyński, zastępca dyrektora informacji.

(KOZ, 06.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.