Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 05, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Górniak, Pietrzak i piosenkarka disco polo zaśpiewają dla polskich żołnierzy w TVP 1

Jedną z gwiazd koncertu będzie Jan Pietrzak (fot. Piotr Molęcki/East News)

Dziś TVP 1 pokaże koncert "Murem za polskim mundurem". Wydarzenie ma być wyrazem wsparcia dla służb mundurowych, które strzegą polskich granic. To wspólna inicjatywa TVP i Ministerstwa Obrony Narodowej.

Koncert zostanie zorganizowany na terenie 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim. Na scenie pojawią się: Edyta Górniak, Jan Pietrzak, Halina Frąckowiak, Viki Gabor, Rafał Brzozowski, a także artystka disco polo Elwira Mejk z Trubadurami.

Elwira Mejk pisała niedawno w mediach społecznościowych, że "poruszają ją zniesławiające wpisy nt. służb granicznych". Dodała, że jej syn jest żołnierzem i broni granic Polski. 

W czasie koncertu zaprezentują się też artyści zagraniczni: Jenny Berggren, Captain Jack, Oceana, Loona, Las Ketchup, In-Grid, No Mercy oraz Lou Bega.

Koncert poprowadzą prezenterka TVP Agata Konarska i prowadzący "Wiadomości" Michał Adamczyk. Transmisja rozpocznie się o 18.

Organizację wydarzenia w połowie listopada zapowiedział Jacek Kurski, prezes TVP, podkreślając, że kierowana przez niego telewizja stoi "murem za polskim mundurem".

(MNIE, 05.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.