Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 02, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Behawiorysta" z Robertem Więckiewiczem od 4 stycznia w Playerze

Robert Więckiewicz gra tytułowego behawiorystę (fot. materiały prasowe)

We wtorek 4 stycznia serwis Player.pl, należący do TVN Grupa Discovery, udostępni kolejną produkcję Player Original - serial "Behawiorysta" z Robertem Więckiewiczem. 

Robert Więckiewicz zagra Gerarda Edlinga, tytułowego behawiorystę. Jest on wykładowcą i ekspertem w dziedzinie kinezyki - nauki zajmującej się badaniem mowy ciała. Ze względu na umiejętność interpretacji mowy ciała, zostaje nieoficjalnie poproszony o pomoc w schwytaniu niebezpiecznego szaleńca. 

Obok Roberta Więckiewicza w serialu pojawią się także Krystian Pesta, Katarzyna Dąbrowska, Anna Mrozowska, Magdalena Czerwińska, Mirosław Haniszewski, Rafał Zawierucha, Maria Sobocińska i Anna Próchniak.

Producentem serialu z ramienia TVN Grupa Discovery i Player.pl jest Tomasz Cichoń, producentem wykonawczym Violetta Furmaniuk-Zaorska i Aktiv Media. Za scenariusz odpowiadają Bartosz Janiszewski i Maciej Kazula. Od strony reżyserskiej nad serialem czuwa Łukasz Palkowski. Zdjęcia realizuje Marian Prokop.

4 stycznia do Playera trafi pierwszy z ośmiu odcinków "Behawiorysty". Kolejne pojawiać się będą co tydzień.

Serial jest współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Player Original to produkcje własne Playera, realizowane specjalnie na zamówienie serwisu. Do tej pory w bibliotece znalazły się: seria "Chyłka", seriale: "Pajęczyna", "Skazana", "Szadź", "Żywioły Saszy – Ogień", "Nieobecni", "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy", "Mamy to!", "Top Model. Front Row" i reality show "Prince Charming".

(KOZ, 02.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.