Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 01, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mateusz Gessler odchodzi z jury "MasterChef Junior" w TVN

Mateusz Gessler jurorem "MasterChef Junior" był od wiosny 2016 roku, od pierwszej edycji show (fot. Jakub Kamiński/DDTVN/East News)

Mateusz Gessler odchodzi ze składu jury programu "MasterChef Junior" w TVN, w którym zasiadał od sześciu lat.

"Bardzo dziękuję stacji TVN za zaufanie i możliwość wzięcia udziału w najlepszym programie kulinarnym dla dzieci. Przede mną jednak nowe cele i wyzwania, na które długo czekałem i chcę się im poświęcić" - napisał w mediach społecznościowych.

Mateusz Gessler jurorem "MasterChef Junior" był od wiosny 2016 roku, od pierwszej edycji show. Pozostałymi sędziami w programie są Anna Starmach i Michel Moran. W TVN Gessler prowadził też reality show "Drzewo marzeń". Jest kucharzem, restauratorem i autorem książek kulinarnych.

Trwają już castingi do siódmej edycji "MasterChef Junior". Szósty sezon kulinarnego talent show według Nielsen Media śledziło wiosną tego roku średnio 1,38 mln widzów - o 125 tys. mniej niż piąty rok temu.

Nowym jurorem show będzie dziennikarz kulinarny Tomasz Jakubiak.

(MNIE, 01.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.