Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 30, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marek Sekielski zwycięzcą konkursu dziennikarskiego "Uzależnienia XXI wieku"

Po raz pierwszy jury nagrodziło równorzędnie dwa wywiady, ich autorem jest Marek Sekielski (fot. Jakub Kamiński/DDTVN/East News)

Marek Sekielski zwyciężył w konkursie dla dziennikarzy "Uzależnienia XXI wieku", organizowanym przez Fundację Inspiratornia.

Po raz pierwszy jury nagrodziło równorzędnie dwa wywiady. Oba ukazały się na kanale Marka Sekielskiego "Sekielski o nałogach" na YouTube. Są to rozmowa pt. "Zakazany owoc Krzysztofa Antkowiaka" o uzależnieniu od hazardu oraz wywiad z mężczyzną uzależnionym od seksu pt. "O tym się u nas nie mówi".

Kolejne miejsca zajęli: Krzysztof Story z "Tygodnika Powszechnego" za reportaż "Zapłać i wygraj" oraz Jan Król z magazynu "Pismo" za "W Disneylandzie nie ma miejsca na porno". Z kolei wyróżnienie przyznano Agnieszce Urazińskiej za materiał "Uzależnione od pracy", opublikowany w "Wysokich Obcasach".

Konkurs zorganizowano po raz siódmy. Ma on na celu popularyzowanie wiedzy na temat współczesnych uzależnień niechemicznych.

Patronem medialnym konkursu jest magazyn "Press". 

(MNIE, 30.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.