Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 26, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat pokaże rodzinny musical. W obsadzie Ibisz i Kurdej-Szatan

W musicalu wystąpi m.in. Barbara Kurdej-Szatan (fot. Piotr Molęcki/East News)

Polsat wyemituje rodzinny musical "Świat pełen niespodzianek", w którym wezmą udział aktorzy, piosenkarze i gwiazdy stacji.

W musicalu zostanie przedstawiona historia dzieci, które wyruszą w podróż do baśniowego lasu i krainy lodu. Do realizacji widowiska wykorzystano technologię rozszerzonej rzeczywistości XR. W przedstawieniu wystąpią m.in. prezenter Krzysztof Ibisz, tancerz Rafał Maserak, kabareciarz Mariusz Kałamaga, wokalistka Katarzyna Moś, aktorzy Wiktoria Gąsiewska, Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan.

Widowisko zostanie pokazane 18 grudnia o 20.

Zamieszanie z Barbarą Kurdej-Szatan

Na początku listopada występująca w reklamach sieci komórkowej Play aktorka Barbara Kurdej-Szatan - używając wulgaryzmów - skrytykowała postępowania Straży Granicznej wobec dzieci imigrantów. Potem wpis usunęła i przeprosiła, a firma zdystansowała się od jej komentarza.

W związku z wpisem Barbary Kurdej-Szatan o Straży Granicznej, prezes TVP Jacek Kurski zapowiedział, że aktorka serialu "M jak miłość" nie wystąpi już w Telewizji Polskiej.

(MNIE, 26.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.