Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 24, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jaś Kapela, Kinga Kujawska, Shiianah, Ziemniak", Hutson" - w kampanii x- kom

(fot. instalki.pl/YouTube/Kanał Sportowy)

"Czarny piątek" to tytuł horroru, który x-kom nakręcił z okazji Black Friday.

Film opowiada historię kilku influencerów, którzy postanawiają wybrać się na wspólny wyjazd za miasto. Na miejscu okazuje się, że muszą mierzyć się z nieoczekiwanymi skutkami globalnego ocieplenia. Główne role w filmie zagrali influencerzy: Kinga Kujawska, Żaneta "Shiianah" Łojas, Piotr "Ziemniak" Latała oraz Karol "Hutson" Hutny. Demonicznego recepcjonistę kurortu zagrał natomiast Jaś Kapela, pisarz, poeta i publicysta, który napisał też scenariusz "Czarnego Piątku". Film powstał na terenie Forest Escape, czyli pokoju zagadek na świeżym powietrzu.

Premiera horroru zaplanowana jest na czwartek 25 listopada. Film zostanie wyemitowany na kanale YouTube x-komu około godziny 23.40. Wraz z końcem emisji w sklepach grupy x-kom wystartują promocje z okazji Black Friday. O północy rabaty będą dostępne w aplikacjach mobilnych x-komu i al.to. Cztery godziny później promocje pojawią się na stronach tych sklepów. Black Friday w Combacie wystartuje o godzinie 5:00.

Z okazji Czarnego Piątku w sklepach z grupy x-kom w promocyjnych cenach będzie ponad 100 tysięcy sztuk produktów.

x-kom to sieć sklepów komputerowych oferująca urządzenia elektroniki użytkowej.

(AMS, 24.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.