Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 23, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wystartował CNN Portugal

Stacja CNN Portugal rozpoczęła nadawanie w poniedziałek wieczorem (screen: YouTube/Radio Comercial)

CNN Portugal wystartował wczoraj o godz. 22 polskiego czasu na platformach telewizyjnych, cyfrowych i społecznościowych.

24-godzinny serwis informacyjny jest częścią partnerstwa pomiędzy Media Capital a CNN International Commercial (CNNIC), które obejmuje dostęp do treści i programów z całego portfolio CNN. Przed uruchomieniem kanału amerykańska centrala ściśle współpracowała z CNN Portugal w celu przygotowania infrastruktury oraz zapewnienia szkoleń i doradztwa w takich obszarach, jak produkcja treści oraz standardy i praktyki w newsroomach.

CNN Portugal będzie dostępny w 4,3 mln domów w Portugalii za pośrednictwem płatnej telewizji, a także w telewizji cyfrowej pod adresem CNNPortugal.pt oraz na wszystkich głównych platformach społecznościowych.

(MAC, 23.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.