Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 22, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Pekao SA wreszcie rusza z zapowiadanym przetargiem

(fot. Piotr Molecki/East News)

Pekao SA, który w lipcu zapowiadał, że planuje wybór agencji reklamowej do kompleksowej strategiczno-kreatywnej obsługi, zaczyna zapraszać agencje  do przetargu - dowiedział się "Press".

Na tym etapie bank nie informuje jeszcze agencji, jakie zadania przetargowe zostaną im powierzone, ani jaki docelowo ma być zakres ich zadań. Z ustaleń "Presserwisu" wynika, że do wybranych agencji trafiło na razie tylko zapytanie, czy są zainteresowane udziałem w planowanym przetargu. Bank nie komentuje ustaleń "Presserwisu".

Bank Pekao SA, prowadząc przetarg reklamowy od sierpnia 2018 roku, w marcu 2019 roku wybrał do obsługi agencję Saatchi & Saatchi. Wcześniej za koncepty kampanii reklamowych Pekao SA odpowiedzialna była agencja McCann, która zdobyła obsługę tego klienta w przetargu na początku 2015 roku.

(AMS, 22.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.