Dział: PRASA

Dodano: Listopad 16, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wyborcza.pl zaprasza studentów na płatny staż

W konkursie mogą wziąć udział studenci wszystkich lat i kierunków studiów, którzy nie ukończyli 30. roku życia (fot. Thought Catalog/Unsplash)

Wyborcza.pl organizuje program stażowy, w którym do wygrania jest miesięczny płatny staż m.in. w redakcji „Wysokich Obcasów", wybranego serwisu lokalnego Wyborcza.pl, dziale SEO, foto lub marketingu. Zgłoszenia można wysyłać do 30 grudnia.

W akcji mogą wziąć udział studenci z ponad 30 polskich uczelni współpracujących z "Gazetą Wyborczą". To m.in. Uniwersytet Wrocławski, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Uniwersytet Warszawski i Collegium Civitas w Warszawie. W konkursie mogą wziąć udział studenci wszystkich lat i kierunków studiów, którzy nie ukończyli 30. roku życia.

Aby móc zaaplikować trzeba aktywować subskrypcję Wyborcza.pl, a następnie wybrać miejsce stażu. W obecnej edycji projektu studentów zapraszają do swoich zespołów redakcje „Wysokich Obcasów", serwisu lokalnego Wyborcza.pl, działu Gospodarka i BIQdata, a także działów SEO, UX, sprzedaży i projektów specjalnych, Foto oraz marketingu.

Aplikujący do wybranych zespołów muszą wykonać zadanie konkursowe, np. napisać tekst dziennikarski albo przygotować materiał fotograficzny, a gotową pracę przesłać do 30 grudnia 2021 r. na adres: [email protected]. Wyniki zostaną opublikowane 15 lutego 2022 r.

Studenci, którzy wygrają staż Wyborcza.pl, mają szansę zdobyć zawodowe szlify pod okiem najbardziej doświadczonych dziennikarzy i specjalistów. Każdy ze stażystów będzie mieć opiekuna, przydzielającego zadania i pomagającego w codziennej pracy. Na zakończenie miesięcznej współpracy wszyscy otrzymają certyfikat i referencje, a niektórzy możliwość przedłużenia stażu lub zatrudnienia w Wyborcza.pl. 

Więcej szczegółów - w informacji i regulaminie programu na Wyborcza.pl.

(BAE, 16.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.