Dział: RADIO

Dodano: Listopad 15, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tadeusz Płużański prowadzącym programy publicystyczne w Radiu Łódź

Tadeusz Płużański regularnie pojawia się jako ekspert w Telewizji Republika (screen: YouTube/Salve TV)

Historyk i dziennikarz Tadeusz Płużański dołączył do grona prowadzących programy publicystyczne w Radiu Łódź.

Artur Wolski, szef redakcji informacji, internetu i projektów audiowizualnych, potwierdził "Presserwisowi", że Płużański został prowadzącym wieczornych debat i popołudniowej rozmowy. Z kolei sam dziennikarz przekazał nam, że pracę w Radiu Łódź będzie łączył ze swoimi dotychczasowymi obowiązkami.

Płużański pełni funkcję redaktora naczelnego "Naszej Historii" (Polska Press). Jest też m.in. stałym komentatorem Telewizji Republika i prowadzącym w Polskim Radiu 24. Publikuje w "Tygodniku Solidarność". Jest prezesem Fundacji "Łączka", która walczy o pamięć żołnierzy wyklętych. 

Wcześniej do zespołu Radia Łódź dołączyli m.in. Magdalena Ogórek i Sławomir Jastrzębowski. W rozgłośni trwa spór związkowców z prezesem Arkadiuszem Paluszkiewiczem, a prokuratura i policja badają sprawę włamania do komputera Małgorzaty Warzechy, koordynatorki wspólnej reprezentacji związków zawodowych w Radiu Łódź. 

(MNIE, 15.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.