Dział: RADIO

Dodano: Listopad 10, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Lasota odszedł z Radia Łódź. Ma przejść do Polsatu

Tomasz Lasota wcześniej przez 26 lat był związany z TVP 3 Łódź (screen: Lodz.tvp.pl)

Tomasz Lasota, wiceszef redakcji informacji, internetu i projektów audiowizualnych w Radiu Łódź, odszedł z rozgłośni. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że ma zacząć pracę w Polsacie.

Lasota od października 2020 roku do września 2021 był szefem redakcji informacji, internetu i projektów audiowizualnych w Radiu Łódź, ale musiał ustąpić miejsca Arturowi Wolskiemu, który do Radia Łódź przeszedł z Radia Strefa FM z Piotrkowa Trybunalskiego. Wtedy Tomasza Lasotę przesunięto na funkcję wiceszefa.

Wcześniej przez 26 lat Lasota pracował w TVP 3 Łódź jako reporter, prezenter i wydawca. Od stycznia 2013 roku do maja 2019 był kierownikiem regionalnej agencji producenckiej. Na przełomie 2018 i 2019 roku przez krótki czas pełnił też obowiązki dyrektora TVP 3 Łódź.

Tomasz Lasota przekazał nam, że na razie nie może potwierdzić swojego nowego miejsca zatrudnienia. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że ma pracować w telewizji Polsat w Warszawie.

W Radiu Łódź nadal trwa konflikt związków zawodowych z prezesem rozgłośni. Związkowcy domagają się m.in. powstrzymania planowanych zwolnień. Równolegle audycje w stacji zaczęli prowadzić Magdalena Ogórek, Michał Rachoń i Sławomir Jastrzębowski.

(MNIE, 10.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.