Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 08, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piosenka Pauliny Przybysz promuje akcję społeczną Medonetu i Zdrofitu

Celem akcji jest promocja zdrowego trybu życia wśród Polaków (fot. Danielle Cerullo/Unsplash)

Serwis Medonet oraz sieć siłowni Zdrofit przygotowały kampanię społeczną, która ma zachęcać Polaków do częstszego ruchu. Promuje ją piosenka "Przygotuj się!" autorstwa Pauliny Przybysz.

Akcja została uruchomiona 5 listopada br. W jej ramach konsumenci mogą wysłać nagrania ze swoim tańcem na stronę Przygotujsie.medonet.pl, a w przyszłości mogą one trafić do teledysku piosenki Przybysz. Akcja przeprowadzana jest w prasie i internecie, w tym w social mediach marek Zdrofit i Ringier Axel Springer Polska, do którego należy Medonet.pl. Działania będą prowadzone również na TikToku i w sieciach klubów należących do Benefit Systems. Za koncepcję kreatywną i nadzór nad realizacją kampanii odpowiada agencja European Business Dialogue.

(KAP, 08.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.