Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 08, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kanał Lifetime kończy nadawanie w Polsce i na innych europejskich rynkach

Kanał Lifetime został już przesunięty na dalsze pozycje na listach czołowych operatorów (screen: YouTube/Lifetime Polska)

31 maja 2022 roku kanał Lifetime zakończy nadawanie w Polsce - ustalił "Press". Ma to związek z decyzją A+E Networks UK o wygaszeniu stacji w całej Europie.

Na przełomie lutego i marca kanał zniknął już z Wielkiej Brytanii, Irlandii i Malty. Pod koniec maja przyszłego roku zostanie wycofany także z Polski. W naszym kraju nadal będą dostępne inne kanały nadawcy: History, History2 i Crime+Investigation Polsat.

Według Nielsen Media w pierwszym półroczu 2021 stacja Lifetime miała średnio 0,04 proc. udziału w grupie komercyjnej (spadek z 0,05 proc. rok wcześniej) oraz 0,05 proc. w grupie ogólnej (wzrost z 0,04 proc.) i plasowała się w dolnej części zestawienia kanałów lifestylowych.

Przygotowując się do zakończenia nadawania kanału, platforma Canal+, Polsat Box i Netia przesunęły już Lifetime na odległe pozycje na liście kanałów.

Lifetime prezentuje programy lifestylowe, rozrywkowe, dokumentalne i filmy fabularne. W Polsce nadaje od grudnia 2014 roku.

(MNIE, 08.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.