Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 04, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dariusz Szpakowski wraca do komentowania piłki nożnej

Dariusz Szpakowski 24 listopada skomentuje mecz Ligi Mistrzów (fot. Piotr Molecki/East News)

Dariusz Szpakowski wraca do komentowania na antenie TVP. Dziennikarz skomentuje mecz Ligi Mistrzów.

24 listopada TVP 1 transmitować będzie mecz Manchester City - PSG w piątej kolejce Ligi Mistrzów. Spotkanie oglądać będzie można również w serwisie Sport.tvp.pl.

"Taki szlagier to doskonała okazja do powrotu do komentowania legendy Telewizji Polskiej. Za mikrofonem znów zasiądzie Dariusz Szpakowski. Wspólnie z nim spotkanie będzie relacjonował Marcin Żewłakow" - poinformowała redakcja TVP Sport.

Dariusz Szpakowski po raz ostatni w roli komentatora meczów piłki nożnej wystąpił w trakcie Euro 2020. W czasie tego turnieju odsunięto go jednak od komentowania finału. Dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski tłumaczył wtedy, że ostatni czas był dla Szpakowskiego "bardzo trudny emocjonalnie i potrzeba mu spokoju". Dziennikarz wrócił w trakcie igrzysk olimpijskich, gdzie komentował m.in. wioślarstwo. Od połowie sierpnia nie pojawiał się na antenie. W październiku Szpakowski ponownie zaczął prowadzić magazyn piłkarski "4-4-2" w TVP Sport.

(KOZ, 04.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.