Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 04, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mentos sponsorem turnieju w "Valoranta" i zespołu e-sportowego Anonymo

Mentos będzie obecny w nazwie zespołu, który wystąpi jako Anonymo Mentos (fot. materiały prasowe)

Należąca do Perfetti Van Melle marka Mentos została głównym sponsorem serii turniejów gry "Valorant" BeChampions i sponsorem tytularnym Anonymo, zespołu występującego rozgrywkach.

W ramach współpracy seria BeChampions zwiększyła pulę nagród o 10 tys. zł, która wynosi teraz 50 tys. zł. Zespół Anonymo wprowadzi z kolei na kanały socialmediowe serię treści o swoich zawodnikach oraz przeprowadzi konkurs na ambasadora Valorant, który dołączy do grona influencerów promujących organizację. Za współpracę z marką odpowiada komórka Socialyse agencji Havas Media. Realizację i aktywacje sponsoringowe koordynuje agencja Teamplay przy współpracy z organizatorem zawodów agencją CFA.

"Valorant" to taktyczny FPS (first person shooter) oparty na modelu free-to-play, w którym mierzą się ze sobą dwa pięcioosobowe zespoły. Gra jest tworzona przez Riot Games, firmę, która również odpowiada za "League of Legends".

(KAP, 04.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.