Dział: PRASA

Dodano: Październik 26, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sekielski i Schwertner z nagrodami Stowarzyszenia Dziennikarzy RP

(screen Youtube.com/Onet Rano, Sekielski)

Tomasz Sekielski otrzymał główną nagrodę Stowarzyszenia Dziennikarzy RP, czyli "Złotego Prusa" za filmy "Tylko nie mów nikomu" oraz "Zabawa w chowanego". Janusz Schwertner otrzymał nagrodę "Zielonego Prusa" w kategorii Młody dziennikarz. 

Kapituła Nagrody, która wybrała laureatów, obradowała pod przewodnictwem prof. Janusza Adamowskiego. Uroczystość wręczenia statuetek odbyła się w siedzibie Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. 

Nagrody im. Bolesława Prusa są wręczane od lat 60. przez Stowarzyszenie Dziennikarzy RP.  To dziennikarskie wyróżnienie przyznawane jest dziennikarzom w dwóch kategoriach – „Złoty Prus” za całokształt dziennikarskich osiągnięć i „Zielony Prus” dla młodych dziennikarzy do 35 roku życia.

 

(BAE, 26.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.