Dział: INTERNET

Dodano: Październik 20, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Witold Głowacki przeszedł do OKO.press z "Polska Times"

Witold Głowacki przeszedł do OKO.press z dziennika "Polska Times" (fot. Witold Głowacki)

Witold Głowacki dołącza do redakcji OKO.press. We wrześniu ogłosił, że po 11 latach odchodzi z "Polska Times" (Polska Press Grupa). Wczoraj poświęcił Polska Press i swoim kolegom w byłej firmie ciepło przyjęty wątek na Twitterze.

Głowacki pracę w OKO.press zacznie w listopadzie. "Ogromnie się z tego cieszę, bo mogę dołączyć do redakcji, którą od lat bardzo, bardzo wysoko cenię - a także zwyczajnie lubię" - napisał dziennikarz na Twitterze. Będzie się tam zajmował głównie tematami politycznymi.

We wrześniu Głowacki odszedł z dziennika "Polska Times". - Miałem już pełną świadomość, że nie jest to miejsce, w którym powinienem dalej publikować - mówił wtedy "Presserwisowi". W maju z kolei zrezygnował z funkcji zastępcy redaktora naczelnego miesięcznika "Nasza Historia", również wydawanego przez Polska Press Grupa.

Wczoraj na Twitterze Głowacki w kilku tłitach opisał swój stosunek do Polska Press i swoich - do niedawna - współpracowników. 

(KRY, 20.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.