Dział: PRASA

Dodano: Październik 19, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Orlen wydaje pracownikom Polska Press karty zakupowe wartości 500 zł

Rozdanie kart upominkowych pracownikom Polska Press Orlen zapowiedział już w czerwcu (fot. Piotr Molecki/East News)

PKN Orlen zaczyna wydawanie kart upominkowych wartości 500 zł, które  pracownicy Polska Press będą mogli wykorzystać na stacjach paliw sieci Orlen.

To realizacja zapowiedzi spółki z czerwca, które ogłoszono po spotkaniu prezesa Orlenu Daniela Obajtka ze związkowcami w Polska Press. Część pracowników wydawnictwa już otrzymała karty. Pozwalają one na dokonanie bezgotówkowych zakupów paliw, produktów w sklepie oraz usług na stacjach należących do sieci Orlen. Karty są aktywne do 30 września 2023 r.

– Mogą być wokół tego kontrowersje, bo najmłodsi stażem pracownicy mają nie być brani pod uwagę – mówi jeden z pracowników Polska Press. Z naszych informacji wynika, że karty mają otrzymać osoby, które były zatrudnione w firmie na dzień 1 lipca br.

– Pracownicy bardzo liczą na te karty – przyznaje inny rozmówca z Polska Press.

Wcześniej dziennikarze otrzymali podwyżki od 150 do 300 zł brutto.

(BAE, 19.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.