Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 15, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Reporter Artur Molęda odchodzi z Polsat News

W Polsat News Molęda prowadził m.in. "Koronawirus. Raport dnia" (fot. archiwum prywatne)

Reporter Artur Molęda opuszcza zespół Polsat News. Ze stacją będzie związany tylko do końca października. To kolejna osoba, która w ostatnich miesiącach zdecydowała się na rezygnację z pracy w Polsat News.

Molęda był reporterem Polsat News od września 2019 roku. Na antenie pojawiał się też w roli prowadzącego, m.in. w magazynie "Koronawirus. Raport dnia". Był też twórcą reportaży, np. "Obronić granicę" i "Dramat na Giewoncie". Wcześniej pracował w Superstacji, gdzie również był reporterem, ale też prowadził programy.

- Niełatwo opuszczać miejsce, gdzie jest tak wiele fantastycznych osób. Trzeba jednak iść dalej i się zawodowo rozwijać - mówi "Pressowi" Molęda. Planów zawodowych jednak jeszcze nie zdradza.

Artur Molęda to kolejna z kilkunastu już osób, która w ostatnich miesiącach zdecydowała się rozstać z Polsat News. Ze stacji odeszli m.in. Joanna Górska, Michał Banasiak i Magdalena Cenker.

(MNIE, 15.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.