Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 13, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Antyszczepionkowcy demonstrowali przed domem prezentera BBC

Jeremy Vine nie zamierza rezygnować z propagowania szczepionek (screen: YouTube/Talking Radio)

Jeremy Vine, prezenter BBC i stacji radiowej Channel 5, poinformował na Twitterze, że przeciwnicy szczepionek na koronawirusa demonstrowali przed jego londyńskim domem.

Powodem były audycje emitowane zwłaszcza na antenie stacji telewizyjnej, w których Vine występował, propagując program szczepień. W czasie gdy grupa przeciwników pojawiła się przed jego domem, prezenter był w pracy. Tłum na szczęście poprzestał na okrzykach. Żona dziennikarza przyjęła pismo od protestujących, w którym domagają się zaprzestania działań propagujących szczepionki.

Vine zakomunikował, że wcześniej zaraził się koronawirusem i wie, czym to grozi. Oświadczył też, że nadal będzie występować w programach zachęcających do przyjmowania szczepionek. 

(MAC, 13.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.