Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Październik 12, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sakiewicz, Lisiecki, Nawacki zaproszeni do komisji PZPN ds. mediów

Mogę jedynie powiedzieć, że dostałem taką propozycję - mówi Tomasz Sakiewicz (screen Marcin Tyc/Twitter)

Tomasz Sakiewicz, Grzegorz Nawacki i Michał Lisiecki potwierdzają, że zaproponowano im udział w nowej radzie ds. mediów i marketingu. Jednak informacje sugerujące, że rada została skompletowana, nie są prawdą.

Związek miał poruszyć temat składu komisji ds. mediów i marketingu po powołaniu nowych dyrektorów departamentu w trakcie posiedzenia Zarządu PZPN, które odbyło się 9 października. W mediach pojawiły się przecieki, iż w komisji mają znaleźć się m.in. Marcin Mikucki z Ekstraklasy SA, dyrektor programowy TVN Edward Miszczak, dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski, redaktor naczelny "Gazety Polskiej" i Telewizji Republika Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Pulsu Biznesu" Grzegorz Nawacki i Michał Lisiecki wydawca tygodników "Wprost" i "Do Rzeczy". 

Nawacki potwierdza, że otrzymał propozycję dołączenia do komisji, ale na razie na nią nie odpowiedział. - Czekam na spotkanie z szefem komisji i informację o tym, jakie są jej cele i tryb pracy. Od tej rozmowy uzależniam moją decyzję - mówi.

- Mogę jedynie powiedzieć, że dostałem taką propozycję - mówi Tomasz Sakiewicz. Michał Lisiecki również potwierdza "Pressowi", że inicjatywa i propozycja wyszły od PZPN.

Wyboru nowych członków nie potwierdza rzecznik związku Jakub Kwiatkowski. W niedzielę stwierdził jedynie, że lista ta "w odpowiednim czasie" znajdzie się na stronie PZPN. - Jestem w tym momencie na zgrupowaniu kadry i nie wiem, do jakich głosowań doszło podczas posiedzenia - wyjaśniał. Warto podkreślić, że Kwiatkowski był członkiem komisji za kadencji Zbigniewa Bońka.

Informacja o nowym składzie komisji pojawiła się 8 października na stronie Polsatsport.pl. Następnie dziennikarz Marcin Tyc upublicznił na Twitterze treść projektu uchwały i napisał, że "powołano Komisję ds. mediów i marketingu". Jednak z informacji "Pressu" wynika, że to nieprawda. 

- Obserwuję polską piłkę od ponad 30 lat i wiele rzeczy widziałem, ale tego, że można zostać członkiem komisji bez zgody na kandydowanie, jeszcze nie - mówi Nawacki.

10 października wieczorem na stronie związku nadal widniała lista starych członków, powołanych za czasów prezesa Zbigniewa Bońka. Figurowali na niej m.in. Roman Kołtoń, Tomasz Smokowski, Paweł Wilkowicz i Mateusz Borek. W poniedziałek 11 października podstrona zniknęła - wchodząc na nią, użytkownik otrzymuje informację o błędzie. 

(KAP, 12.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.