Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 11, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Igor Połaniewicz reprezentowany przez Papaya Films

Igor Połaniewicz umiejętności operatorskie zdobywał w zróżnicowanych formach filmowych (fot. materiały prasowe)

Operator Igor Połaniewicz dołącza do rostera twórców Papaya Films.

Połaniewicz umiejętności operatorskie zdobywał w różnych formach filmowych. Wielokrotnie wyróżniany za prace w konkursach kreatywnych, takich jak KTR, Young Creatives, Papaya Young Directors czy na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Współpracował z takimi klientami jak: Huawei, Orange, Spotify, Mastercard, IKEA, Adidas, Ballantine's, Rossmann, L'Oréal, Netflix, Żywiec czy Allegro.

Połaniewicz jest też twórcą teledyskowym, współpracował z Matą, Quebonafide, Szczylem, Pezetem, Marią Peszek, Zalewskim, Pro8l3mem czy Brodką. Został także uhonorowany Nagrodą im. Jana Machulskiego za film “Obcy”.

Roster Papaya Films ma w swoich szeregach kilkudziesięcioro twórców i twórczyń, których reprezentuje na rynkach polskich oraz zagranicznych.

(AMS, 11.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.