Dział: RADIO

Dodano: Październik 09, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio 357 i "Raport o stanie świata" wspólnie wysyłają Michała Żakowskiego do Afganistanu

Wyjazd Michała Żakowskiego do Afganistanu planowany jest na drugą połowę października (Fot. Darek Kawka/Radio 357)

Radio 357 i Dariusz Rosiak, twórca podcastu "Raport o stanie świata", wysyłają do Afganistanu wspólnego korespondenta. Będzie nim Michał Żakowski, dziennikarz przygotowujący w Radiu 357 audycję międzynarodową "Na dachu świata".

"Afganistan jest w centrum uwagi po niedawnym przewrocie politycznym. Doświadczenie Michała Żakowskiego gwarantuje, że będą to najlepsze relacje radiowe, jakie da się zrobić" - powiedziała w komunikacie Katarzyna Pruchnicka z zarządu Radia 357, odpowiedzialna za ofertę programową. "Cieszę się, że Michał, znakomity i doświadczony reporter podjął się tego zadania. Pomysł narodził się podczas naszych wspólnych rozmów" - dodał Dariusz Rosiak, autor podcastu "Raport o stanie świata".

Wyjazd Michała Żakowskiego planowany jest na drugą połowę października. Dziennikarz spędzi w Afganistanie kilkanaście dni. Jego relacje ukazywać się będą na przełomie października i listopada.

Premierowe odcinki "Raportu o stanie świata" z relacjami emitowane będą w soboty. W Afganistanie powstawać będzie także autorska audycja Michała Żakowskiego "Na dachu świata", emitowana w niedziele o 14 w Radiu 357. 

Radio 357 i Dariusz Rosiak dzielą się kosztami wysłania Michała Żakowskiego do Afganistanu.

(KOZ, 09.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.