Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 08, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

UEFA pokazała identyfikację Euro 2024 stworzoną przez VMLY&R

Dyrektorem turnieju UEFA Euro 2024 jest były piłkarz Bayernu Monachium i reprezentacji Niemiec Philipp Lahm (fot. materiały prasowe)

UEFA przedstawiła identyfikację marki UEFA Euro 2024, która będzie promowana hasłem "United by Football. Vereint im Herzen Europas" ("Zjednoczeni przez piłkę nożną. Zjednoczeni w sercu Europy").

Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Niemczech w czerwcu i lipcu 2024 roku, będą składały się z 51 meczów. W przedstawionym przez UEFA logotypie znajdują się flagi oraz kolory 55 federacji wchodzących w skład związku, które wspólnie mają odzwierciedlać kształt dachu Stadionu Olimpijskiego, na którym odbędzie się finał Euro. Odpowiedzialna za projekt jest agencja VMLY&R, która współpracowała już z UEFA przy okazji poprzedniej odsłony turnieju.

(KAP, 08.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.