Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 08, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grupa Żabka tworzy start-up Lite e-Commerce i zapowiada wejście na rynek q-commerce

Lite e-Commerce ma zająć się rozwojem usług q-commerce (fot. materiały prasowe)

W ramach Żabki Future został powołany start-up Lite e-Commerce, którego zadaniem ma być stworzenie nowych rozwiązań na rynku ekspresowych zakupów.

Dzięki Lite e-Commerce Żabka chce oferować najszerszą ofertę produktów na polskim rynku q-commerce. Lite e-Commerce ma zająć się rozwojem usług tego typu, dzięki czemu sieć Żabka chce zintensyfikować działania w zakresie sprzedaży online. W tym celu Lite ma uruchomić w Warszawie tzw. dark store’y, czyli sklepy służące wyłącznie do obsługi zamówień internetowych. Usługa ma wyróżniać się krótkim czasem dostawy i szerokim asortymentem.

Żabka Future to jedna z jednostek organizacyjnych, które tworzą nową strukturę zarządzania Żabki. Zespoły działające w obszarze Żabki Future odpowiadają za wyszukiwanie, tworzenie oraz rozwój nowych narzędzi technologicznych i systemowych.

Żabka Polska jest właścicielem sieci sklepów typu convenience liczącej ponad 7,5 tys. placówek.

(AMS, 08.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.