Dział: PRASA

Dodano: Październik 06, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Gazeta Wyborcza" uruchamia 32. serwis lokalny

Elblag.wyborcza.pl to już 32. serwis lokalny "Gazety Wyborczej" (fot. materiały prasowe)

W czwartek 7 października rusza kolejny serwis lokalny Wyborcza.pl z informacjami dotyczącymi Elbląga i okolic. Premierę serwisu wspiera akcja redakcji i kampania promocyjna z hasłem "Płyniemy do Elbląga".

Tematy związane z Elblągiem i okolicami przedstawiać będą lokalni reporterzy: Adrianna Kuzko i Michał Pałczyński. Szefem nowego serwisu jest Grzegorz Kubicki, redaktor naczelny "Gazety Wyborczej Trójmiasto".

Inauguracji serwisu Elblag.wyborcza.pl towarzyszy akcja promocyjna pod hasłem "Płyniemy do Elbląga", obejmująca cykl publikacji w "Gazecie Wyborczej" i na Wyborcza.pl.

Start strony Elblag.wyborcza.pl wspiera także kampania, która obejmie reklamy w radiu i internecie, a także działania niestandardowe, w tym krzyżówkę elbląską w aplikacji Krzyżówki Gazety Wyborczej oraz działania autopromocyjne w "GW" i na profilach dziennika w mediach społecznościowych.

Elblag.wyborcza.pl to 32. serwis lokalny "Gazety Wyborczej". W ostatnich miesiącach uruchomione zostały redakcje w Wałbrzychu, Zakopanem, Koszalinie i Rybniku.

(BAE, 06.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.