Dział: INTERNET

Dodano: Październik 06, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

HBO Max w Polsce na początku 2022 roku

W Europie serwis HBO Max zadebiutuje 26 października (fot. materiały prasowe)

Subskrypcyjny serwis wideo HBO Max ruszy w Polsce na początku 2022 roku.

HBO Max zadebiutuje w Europie 26 października - na początek w Szwecji, Danii, Norwegii, Finlandii, Hiszpanii i Andorze. - Na początku 2022 roku wykorzystamy tę siłę rozpędu, by włączyć 14 dodatkowych terytoriów - zapowiedział we wtorek podczas specjalnego wirtualnego wydarzenia Andy Forssell, EVP & general manager HBO Max. Poza Polską będą to: Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Węgry, Mołdawia, Czarnogóra, Macedonia Północna, Portugalia, Rumunia, Serbia, Słowacja i Słowenia. Później, ale jeszcze w 2022 roku, HBO Max zadebiutuje w takich krajach jak: Holandia, Turcja, Grecja, Islandia, Estonia, Łotwa i Litwa.

HBO nie podaje jeszcze, ile kosztować będzie subskrypcja za HBO Max w Polsce. Przykładowo w Hiszpanii i Finlandii za serwis trzeba będzie płacić 8,99 euro miesięcznie.

W HBO Max znajdą się produkcje, za które odpowiadają marki należące do WarnerMedia, takie jak: Warner Bros., HBO, DC i Cartoon Network. Będą wśród nich też produkcje Max Originals: "Kamikaze" (Dania), "Todo lo Otro" (Hiszpania), "Do boju, Juan" (Hiszpania), "Garcia!" (Hiszpania), drugi sezon serialu "Przybysze" (Norwegia), "Ruxx" (Rumunia), "Informator" (Węgry), dwa polskie seriale - "Odwilż" i "Warszawianka" z Borysem Szycem, które są obecnie na etapie postprodukcji. 

HBO Max zastąpi dotychczasowe serwisy streamingowe HBO dostępne w krajach nordyckich, Hiszpanii, Portugalii oraz Europie Środkowo-Wschodniej.

Latem 2022 roku koncern The Walt Disney Company uruchomi w Polsce serwis Disney+.

(KOZ, 06.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.