Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 04, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Z "Faktów" TVN odszedł reporter Dariusz Prosiecki. Kończy z dziennikarstwem

Dariusz Prosiecki reportem "Faktów" był od 2005 roku (screen Fakty.tvn24.pl)

Z "Faktów" TVN odszedł reporter Dariusz Prosiecki, który pożegnał się również z dziennikarstwem.

Dariusz Prosiecki informuje, że odejście z TVN było jego decyzją. - Nie ma tu żadnych politycznych podtekstów, żadnych odgórnych decyzji w TVN - zaznacza. I dodaje: Podjąłem taką decyzję po prawie 20 latach w TVN, po prawie 27 latach w zawodzie, że chcę spróbować innych zawodowych doświadczeń. Branża lotnicza - czego dowodem były moje materiały - jest mi bliska.

Dariusz Prosiecki przeszedł do Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Pracuje w biurze strategii i współpracy międzynarodowej na stanowisku głównego specjalisty. Zajmuje się działaniami public affairs w Polsce i kontaktami z instytucjami w Unii Europejskiej.

Dariusz Prosiecki w 2004 roku trafił do TVN 24. Rok później związał się na stałe z redakcją "Faktów" TVN. Zajmował się głównie tematami ekonomicznymi, ale także związanymi z obronnością i służbami specjalnymi. Relacjonował konflikty w Iraku, Gruzji, Kosowie i Afganistanie.

Przed przyjściem do "Faktów" i TVN 24, Dariusz Prosiecki od 1997 roku był reporterem Radia Zet.

(KOZ, 04.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.