Dział: RADIO

Dodano: Październik 04, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Smokowski, Schwertner, Gargamel i Bodnar poprowadzą audycje w newonce.radio

Jedną z nowości w ramówce newonce.radio jest audycja o sexworkingu "Dwie dupy o dupie" (fot. materiały prasowe)

W jesienno-zimowej ramówce newonce.radio pojawi się 13 premierowych audycji. Wśród nich  cykle prowadzone przez Adama Bodnara, Tomasza Smokowskiego, Janusza Schwertnera, Joannę Podgórską i Gargamela.

Adam Bodnar, były rzecznik praw obywatelskich, w każdą środę o 20 poprowadzi audycję "Prawy Adam", która będzie poświęcona obywatelskim postawom i zaangażowaniu w sprawy społeczne zarówno osób z pierwszych stron gazet, jak i tych, które działają w cieniu, wykonując pracę u podstaw.

Tomasz Smokowski, komentator sportowy i współtwórca Kanału Sportowego, na antenie newonce.radio sprawdzi się w nowej roli: autora audycji muzycznej prowadzonej z Markiem Fallem – "Dragon Fall".

Dziennikarz Onet.pl Janusz Schwertner będzie jednym z prowadzących nowe pasmo o nazwie "Status". To program komentujący aktualne wydarzenia i inicjujący dyskusje, których brakuje w innych mediach. Drugim prowadzącym "Status" będzie Lech Podhalicz, redaktor naczelny newonce.net. Program można będzie usłyszeć we wtorek i czwartek o 16.

W ramówce pojawi się też audycja o sexworkingu "Dwie dupy o dupie", której pierwszy sezon autorki – Ola Kluczyk i Julia Tramp – realizowały samodzielnie. Nowa odsłona tej prowadzonej przez pracownice seksualne i aktywistki audycji zostanie wzbogacona o rozmowy z osobami pracującymi w sexworkingu.

Nową pozycją będzie także audycja o ludzkim organizmie „Podgórska ogólnie”, którą poprowadzi doktor neurochemii Joanna Podgórska. Nowe odcinki co drugi wtorek o 21.

Do newonce.radio powraca Gargamel, czyli Jakub Chuptyś. W audycji "Ciemnia" porozmawia z postaciami rapowego świata. Premiera w każdy poniedziałek o 22.

Od 4 października na antenę sukcesywnie powracać będą nowe sezony najpopularniejszych audycji newonce.radio: "Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski" Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego, "Godzina czasu" Agnieszki Szydłowskiej i Doroty Masłowskiej, "Futbol i cała reszta" Przemka Rudzkiego i Arka Sitarza, "Coś osobliwego" Aleksandry Przegalińskiej, "Dawno temu w telewizji" Kamila Bałuka czy "Tu Czarkowski, tam Okuniewska". Każdy dzień w newonce.radio otwierać będzie audycja "Bolesne poranki" Piotra Kędzierskiego, Arka Sitarza i innych.

(BAE, 04.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.