Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 01, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Barbara Syrek dołącza do SalesTube

Barbara Syrek ma sześcioletnie doświadczenie w pracy z aplikacją Salesforce, również w języku francuskim (fot. materiały prasowe)

Barbara Syrek dołączyła do należącej do Group One agencji technologii marketingu i e-commerce - SalesTube. Objęła stanowisko marketing cloud consultant.

Syrek dołączyła do zespołu intelligence division, gdzie ma zajmować się konfiguracją procesu biznesowego salesforce marketing cloud z naciskiem na obszar interaction division. Będzie również odpowiedzialna za wdrożenie i efektywne wykorzystanie narzędzia Intercation Studio, które ma ułatwiać dostosowanie interakcji marek z poszczególnymi klientami w oparciu o ich zachowania. 

Barbara Syrek wcześniej była związana z ABB, gdzie pracowała jako analityczka funkcjonalna i biznesowa aplikacji Salesforce, z którym to systemem pracuje od 2015 roku. SalesTube jest oficjalnym partnerem aplikacji od początku 2021 roku, jako jedyna agencja marketingowa w naszym regionie.

(KAP, 01.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.