Dział: RADIO

Dodano: Październik 01, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Luiza Kobeszko wicedyrektorką radiowej Trójki. To już trzecia specjalistka od promocji anteny

Luiza Kobeszko stanowisko wicedyrektorki obejmie dzisiaj (fot. Piotr Molecki/East News)

Luiza Kobeszko została zastępczynią dyrektora i redaktora naczelnego Programu III Polskiego Radia - ustalił "Press".

Kobeszko stanowisko obejmie w piątek 1 października. Ma odpowiadać m.in. za promocję anteny. W Polskim Radiu pracuje od kilku miesięcy. Dotychczas była zatrudniona w agencji promocji spółki - od czerwca kieruje nią Maciej Radkiewicz, były dyrektor biura reklamy TVP. Kobeszko w biurze reklamy telewizji publicznej pracowała w latach 2004-2012 i 2017-2019 i zajmowała się tam promocją. Przed przyjściem do Polskiego Radia związana była z Muzeum Narodowym w Warszawie. 

- Wszyscy w radiu są oburzeni jej nominacją. Nigdy nie pełniła kierowniczego stanowiska ani nie była dziennikarką - mówi nasz rozmówca z Polskiego Radia. Wskazuje, że promocją w Trójce zajmują się już dwie osoby: Katarzyna Siewruk i Mirosława Mieszkowska. 

Z końcem sierpnia wicedyrektorami radiowej Trójki przestali być Szymon Sławiński i Marek Wiernik. Pełniącym obowiązki dyrektorem Programu III jest teraz Paweł Kwieciński, jednocześnie szef biura programowego Polskiego Radia. (KOZ)

(KOZ, 01.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.