Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 28, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Media Group i Partner of Promotion z kampanią dla Urzędu Transportu Kolejowego

Kampania mówiąca o bezpieczeństwie ruchu kolejowego będzie prowadzona do końca 2021 roku (fot. Ankush Minda/Unsplash)

Urząd Transportu Kolejowego wybrał agencje do przeprowadzenia i przygotowania kampanii "Bezpiecznie Koleją - Wybierz Kolej - Europejski Rok Kolei". Odpowiedzialne za nią będzie konsorcjum firm Media Group i Partner of Promotion.

W ramach projektu agencje będą odpowiedzialne za przygotowanie kampanii edukacyjno-promocyjnej w radiu, internecie i mediach społecznościowych. Działania mają mówić m.in. o bezpieczeństwie w ruchu kolejowym. W ramach kampanii też mają zostać przygotowane cykle konferencji i warsztatów skierowanych do pracowników, którzy mają stanowiska bezpośrednio związane z bezpieczeństwem.

UTK oczekuje, że kampania będzie budowała świadomość młodych ludzi na temat funkcji zawodów kolejowych istotnych z punktu zapewnienia bezpieczeństwa. Agencje mają opracować koncepcje, przygotować kampanię medialną, w ramach której powstaną m.in. spoty reklamowe i filmy edukacyjno-informacyjne wykorzystywane w social mediach. Projekt będzie realizowany do końca 2021 roku.

(KAP, 28.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.