Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 22, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kino Polska Muzyka ma nową koncesję od KRRiT

Kino Polska Muzyka nadal ma prezentować polską muzykę rozrywkową (fot. Pixabay.com)

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji udzieliła koncesji satelitarnej kanałowi Kino Polska Muzyka. Stacja ubiegała się o nową licencję, bo nie złożyła na czas wniosku o przedłużenie koncesji obowiązującej dotychczas.

Kino Polska TV, nadawca stacji, twierdzi, że założenia programowe Kino Polska Muzyka nie zmienią się, a stacja nadal ma prezentować polską muzykę rozrywkową i programy na jej temat. Koncesja będzie obowiązywała przez 10 lat.

Obecna licencja Kino Polska Muzyka wygaśnie 6 grudnia. Zgodnie z przepisami wniosek o przedłużenie koncesji trzeba złożyć najpóźniej rok przed jej wygaśnięciem. 

W poniedziałek podano, że Canal+ Luxembourg S.R.L. ma przejąć 70 proc. akcji w spółce SPI International BV, większościowym akcjonariuszu Kino Polska TV SA.

(MNIE, 22.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.