Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 21, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dariusz Mioduski i Paweł Sabarański z projektem łączącym gry, muzykę i modę

Oficjalny start The Collective odbył się w The Box, przestrzeni znajdującej się na stadionie Legii Warszawa (fot. Rafał Zacny)

Dariusz Mioduski, właściciel Legii Warszawa, i Paweł Sabarański, do którego należy sklep streetwearowy Grail Point, uruchamiają projekt The Collective, mający łączyć społeczności związane z gamingiem, sztuką, modą i sportem.

W ramach The Collective mają powstawać podcasty i nagrania wideo, będą też organizowane rozgrywki gamingowe. Wydarzenia związane z The Collective będą odbywały się w nowej przestrzeni The Box, która znajduje się na stadionie Legii Warszawa. W trakcie dni meczowych w The Box zaplanowano eventy stworzone z myślą o społeczności The Collective, łączące sztuki wizualne, modę i muzykę.

(KAP, 21.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.