Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 16, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Olszański i Joanna Górska poprowadzą program w TV 4

Program "Kocham. Przepraszam. Dziękuję" będzie nadawany w TV 4 w sobotnie wieczory (fot. Aurelia Sawicka)

2 października na antenie TV 4 zadebiutuje program "Kocham. Przepraszam. Dziękuję". Wśród jego prowadzących znaleźli się Michał Olszański i Joanna Górska.

Bohaterami programu będą ludzie, którzy ważnym dla siebie osobom chcą wyznać uczucia. Gospodarzami cyklu zostali: była prezenterka i reporterka Polsat News Joanna Górska, dziennikarz Radia 357 Michał Olszański, youtuberka Anna Szlęzak i trener motywacyjny Piotr Cielecki.

- Jako prowadząca jestem tłem dla opowiadanej historii i osobą towarzyszącą bohaterowi, który chce powiedzieć komuś kocham, przepraszam lub dziękuję. Słucham historii, wspieram w trudnych momentach i pomagam zorganizować okoliczności, w których to ważne słowo padnie - mówi Joanna Górska. W każdym odcinku będą trzy historie. - Chcemy tym programem zwrócić uwagę na to, co najważniejsze w życiu, czyli na relacje międzyludzkie, głębokie uczucia i więzi. To będzie spora dawka optymizmu i wiary w drugiego człowieka - podkreśla dziennikarka.

Reżyserem i producentem "Kocham. Przepraszam. Dziękuję" jest Bartosz Kubera. Program będzie emitowany w soboty o 20.00.

(MNIE, 16.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.