Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 15, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nieśpiał zastępcą redaktora naczelnego "Kuriera Lubelskiego"

Tomasz Nieśpiał do Radia Lublin dołączył w 2016 roku. Teraz będzie wicenaczelnym w "Kurierze Lubelskim" (screen Youtube.com/Radio Lublin)

Od października Tomasz Nieśpiał będzie zastępcą redaktora naczelnego "Kuriera Lubelskiego" (Polska Press). Wcześniej pracował w Radiu Lublin. 

Funkcja zastępcy redaktora naczelnego istniała już w "Kurierze Lubelskim" do stycznia 2021 roku. Została zlikwidowana wraz z odejściem do Polsatu Ewy Pajuro.

W nowej roli Nieśpiał będzie odpowiadał za kształtowanie polityki kadrowej redakcji oraz skupi się na rozwoju serwisu Nasze Miasto w Białej Podlaskiej, Chełmie i Kraśniku. 

Tomasz Nieśpiał do Radia Lublin dołączył w 2016 roku. Wcześniej był redaktorem naczelnym "Wspólnoty Radzyńskiej". Pracował także w "Rzeczpospolitej" oraz "Gazecie Wyborczej Lublin". Będzie nadal współpracował z Radiem Lublin, ale w mniejszym zakresie.

(BAE, 15.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.