Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 13, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio 357 będzie zaczynać program na żywo wcześniej

Poranny program od poniedziałku do czwartku prowadzi Marcin Łukawski, a w piątki - Aleksandra Budka (fot. Marcin Zawadzki/Radio 357)

Radio 357 od wtorku zaczynać będzie program na żywo wcześniej niż dotychczas.

"Ranek" Marcina Łukawskiego (od poniedziałku do czwartku) i "PoBudka" Aleksandry Budki (w piątki) zaczynać się będą o 6, a nie 6.30 jak do tej pory. - To odpowiedź na liczne prośby patronów i słuchaczy - tłumaczy Marcin Łukawski.

Nadawane o 6 "WyDźwięki" z muzyką wybieraną przez słuchaczy emitowane mają być w ostatnią sobotę miesiąca między 19 a 20. Poprowadzą ją patroni wraz z wybranym dziennikarzem z redakcji stacji.

W weekendy audycje zaczynać się będą o godzinę wcześniej - o 8. W soboty o 8 słuchać będzie można "Przeglądarki" Gabrieli Darmetko (dotychczas o 9), a w niedziele o 9 - audycji Antoniego Grudniewskiego "Siódme oblicze poranka".

Radio 357 wprowadza pilotażowo dwie audycje w formule łącznej: pierwsza część jako audycja na żywo, druga – jako podcast z premierą tuż po zakończeniu emisji antenowej. W ten sposób realizowane będą "Route 357" Marty Kuli (muzyczna podróż przez Stany Zjednoczone) i "Prognozy" Pawła Ruszkowskiego (propozycja dla fanów rocka progresywnego).

Wśród nowych pozycji znajdzie się program "Najlepszy radiowy adres na świecie" (w poniedziałki o 15), której gospodarzami będą Gabriela Darmetko i Paweł Sołtys. Ma to być jedyna audycja Radia 357, która w formie podcastu znajdzie się nie tylko na platformie Twoje 357, ale także na platformach streamingowych i na YouTube. "Czas żeby inni o nas się dowiedzieli. Trzeba wyjść ze swojej bańki i sięgnąć po nowych słuchaczy" - zapowiedziała Darmetko podczas piątkowej transmisji dla patronów Radia 357. 

Nowy program "Chlebem i soulem" z muzyką hip-hop, soul, funk, R'n'B - w środy między 22 a 24 - poprowadzi Maja Piskadło.

Internetowe Radio 357 nadaje od 5 stycznia. Obecnie rozgłośnię wspiera 32,5 tys. użytkowników w serwisie Patronite.pl, którzy miesięcznie wpłacają łącznie 669 tys. zł.

(KOZ, 13.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.