Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 10, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Wąsowski przechodzi z Business Insider Polska do "Forbes Polska"

Michał Wąsowski w "Forbes Polska" objął funkcję content managera (screen Youtube.com/Onet Rano)

Po ponad pięciu latach Michał Wąsowski rozstaje się z Business Insider Polska i przechodzi do "Forbes Polska" (Ringier Axel Springer Polska).

Michał Wąsowski w "Forbes Polska" objął funkcję content managera. Przed Business Insiderem, w którym pracował ponad pięć lat, był wicenaczelnym serwisu InnPoland (Grupa naTemat), pracował też w tygodniku "Wprost". 

W ostatnim czasie z redakcji Business Insider Polska odeszło trzech dziennikarzy – Mateusz Gąsiorowski, Marcin Walków i Damian Szymański. Wszyscy trzej przeszli do Money.pl (Wirtualna Polska Holding), gdzie szefem od początku września został Piotr Pilewski, były zastępca redaktora naczelnego "Forbes Polska" ds. online, a wcześniej szef newsroomu Business Insider Polska i p.o. redaktor naczelny BI.

W przeciwieństwie do tych transferów, przejście Wąsowskiego jest w ramach jednej grupy wydawniczej Ringier Axel Springer Polska. Wraz z początkiem września do BI Polska dołączyła Barbara Oksińska, która wcześniej pracowała w "Rzeczpospolitej" (Gremi Media). 

Według danych Mediapanelu w sierpniu serwis Businessinsider.com.pl odwiedziło 8,2 mln użytkowników. Serwis jest liderem zestawienia serwisów o tematyce biznesowej.

(BAE, 10.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.