Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 09, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Łukasz Kijek dyrektorem ds. rozwoju treści wideo w Gazeta.pl

Łukasz Kijek pracuje w Agorze od sierpnia 2018 r. (fot. materiały prasowe)

Łukasz Kijek, redaktor naczelny serwisów newsowych Gazeta.pl (Agora) awansował w strukturach portalu. Od września pełni funkcję dyrektora ds. rozwoju treści wideo i łączy obie funkcje.

Jako dyrektor ds. rozwoju treści wideo Łukasz Kijek odpowiada za stronę merytoryczną i redakcyjną materiałów wideo, a także współtworzy strategię i kierunki rozwoju dla obszaru wideo w Gazeta.pl. Wspólnie z redakcjami Gazeta.pl zarządza też ramówką wideo portalu.

Łukasz Kijek pracuje w Agorze od sierpnia 2018 r. Początkowo był redaktorem naczelnym serwisu Next.Gazeta.pl. Od listopada 2018 jest także jednym z gospodarzy codziennych wywiadów wideo, a od połowy 2019 r. prowadzi jeden z najpopularniejszych programów wideo portalu - "Studio Biznes". Od początku 2020 r. pełni funkcję redaktora naczelnego serwisów newsowych Gazeta.pl.

Według danych Mediapanelu stronę główną Gazeta.pl w sierpniu odwiedziło 7 mln użytkowników.

(BAE, 09.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.